Szanowni Państwo,

pragnę wszystkim osobom, które pamiętały o moim podwójnym Jubileuszu serdecznie podziękować za życzenia i wszystkie ciepłe słowa, które usłyszałem przy tej okazji. Dziękuję także przybyłym na wieczorne spotkanie w Sopocie 19. listopada za to, że chcieli wraz ze mną dzielić radość spotkania. Dziękuję Rodzinie.

Dziękuję kolegom po fachu, muzykom, którzy spontanicznie oprawili imprezę najwyższej próby produkcjami. Dziękuję Mirkowi Mastalerzowi za użyczenie wspaniałego instrumentu.

Specjalne podziękowanie składam władzom samorządowym Sopotu, Gdańska i Pomorza za miłe wyróżnienia i nagrody, które stały się moim udziałem. Dziękuję pani wiceprezydent Joannie Cichockiej-Gula, panu dyrektorowi Władysławowi Zawistowskiemu z Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego, panu Wojciechowi Fułkowi Przewodniczącemu Rady Miasta Sopotu oraz pani dyrektor Annie Czekanowicz z Biura Prezydenta ds Kultury Urzędu Miasta Gdańska.

Na koniec chcę podziękować swoim przyjaciołom: Hani Banaszak i Waldkowi Banasikowi, którzy, ku mojemu zaskoczeniu, samodzielnie przygotowali wieczór.

Z wyrazami wdzięczności

Helmut Nadolski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *