w piatek 18 listopada 2011 o godzinie 20-tej w ramach MÓZG Festivalu Nadolski zagra koncert w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

5 odpowiedzi na “aktualia”

 1. Trwam w zachwycie! Porywająca głębia ekspresji ze wszech miar magicznego widowiska. Mroczny Demiurg i Jego Biała Dama w pełni zawładnęli moim umysłem. Gigantyczne podziekowania Mistrzu!

   1. o! ooops Pan Makowski;) to niespodzianka, dokonując wcześniej wpisu nie zauważyłam;))) pisałam relację z tego wydarzenia, właściwie dwie, jedna zbyt egzaltowana, by móc ją opublikować na portalu, tak mnie ujęło to widowisko. Pierwszy raz miałam okazję słyszeć i widzieć Pana Nadolskiego.

    pozdrowienia Panie Mak!!;)
    al

 2. Mam wrażenie, że Mistrz był lekko stremowany podczas deklamacji Medytacji, ale po przełamaniu pierwszych lodów koncert był porywający. Muszę powiedzieć, że to, co jest tak istotne w Pana muzyce, to bezkompromisowa autentyczność przekazu. Muzyczny krajobraz, którym Pan nas 18. listopada uraczył, była dla mnie i moich przyjaciół prawdziwym świętem. Właśnie odsłuchuję płytę, którą nabyłem podczas koncertu i czekam na następne wydawnictwa, bo niczego kompletnie nie ma na rynku z Pańską muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *